Kas ir Android TV box un kā to lietot?

Lielākajai daļai no mums ir vecāks televizors, kas darbojas nevainojami. Tomēr mēs bieži apsveram domu iegādāties jaunāku televizoru. Alternatīvs risinājums ir Android TV box. Šī ierīce tiek savienota ar televizoru, izmantojot HDMI savienojumu, un ļauj piekļūt viedtelevizora (SMART TV) iespējām. Varat pārlūkot dažādas vietnes un sociālos tīklus, kā arī lejupielādēt programmas un spēles. 

Android TV box ierīces iestatīšana ir vienkārša. Iepakojumā ietilpst pati ierīce, HDMI kabelis, tālvadības pults, barošanas avots un instrukcijas. Pievienojiet HDMI kabeli gan kastei, gan televizoram, pievienojiet strāvas padevi, ievietojiet baterijas (2 x AAA) tālvadības pultī, un esat gatavs darbam. Katrai kastītei ir savs izvēlnes dizains, taču lietošanas princips ir līdzīgs. Varat pielāgot iestatījumus, piemēram, datumu un laiku, valodu un kārtot iecienītākās lietotnes galvenajā izvēlnē, lai tām būtu viegli piekļūt.

Kopumā Android TV box ierīce ir labs risinājums vecākā televizora jaunināšanai un piekļuvei viedtelevizora iespējām. To ir viegli iestatīt un lietot, un to var ņemt līdzi, lai kur jūs dotos.

Atpakaļ uz blogu